Új hozzászólás Aktív témák

  • Ferdzsoo

    addikt

    válasz V.Stryker #44492 üzenetére

    Mondok még egy variációt. Nemtudom motorline-os eladó csajszi megvan e. Ha nincs elmesélem.
    Amikor elmentem oda a sidimet megvenni, ráértem, beszélgettünk. Amúgy is szimpi a csaj. :)
    Kicsit belemélyedtünk a bokavédelmi témába, aztán mikor már látta hogy úgyis a vortice-t viszem el mondta hogy nagyon jól döntök mutogatta a többi 50-60k-s csizmát hogy hiába csak 30k-val olcsóbb alig van bokavédelmük. Hajlítgatta ott össze vissza őket tényleg vicces volt. Nah de a lényeg, hogy mondja, neki is ilyen van! :U Mondom tényleg? Jah. Meg mondja hogy hasonló dainese börruhája.(annak ellenére hogy ők spidit árulnak, neki a dainsese a best.) Néztem nagyonkat mire kérdezem és hogy ekkora motoros vagy, milyen motorod van? Erre látom megszeppen és kimutat a boltból egy 125-ös Robeszra (de lehet hogy csak 50-es volt erre nem emléxem pontosan) !!!! Mondom mivan? :Y
    Mire elmesélte meddig gyűjtögetett a ruhára meg a csizmára ( több évig!) meg minden felszerelésére, és hogy ha lesz pénze akkor majd vesz egy nagyobb rendes motort. :Y
    Merthogy ezzel is tud akkorát esni hogy baj legyen és neki a védelem az első. És hányan vannak milliós gépekkel és a 30k-s csizmát veszik.
    Mindenesetre ezt nevezem hozzáállásnak A részéről. :R
    Van egy 100k-s robija eleinte inkább, de van rajta 500k-nyi felszerelés. És még hogy mondta hogy hányan nevetnek rajta hogy robi meg ilyen cucc. De nem érdekli.

    Akkor ha neked fontosabb egy nagyobb gép minthogy várjál esetleg csak még 1 évet a motor vásárlással és megtudnád venni a 100k-s csizmát. De ha 2 évet vársz akkor még a 200k-s bőrruhát is, akkor érted már a kérdést hogy neked ennyit ér a testi épséged? Fontosabb a bika motor? :U
    No offense nem akarlak sértegetni, ezt őszintén mondom! De remélem ebből a storyól sokminden átjön.

    "It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

Új hozzászólás Aktív témák