Új hozzászólás Aktív témák

  • Ferdzsoo

    addikt

    válasz V.Stryker #43732 üzenetére

    A kesztyűn fontos hogy a kisujjnál és a tenyered külsű oldalán/élén legyen keményprotektor.
    Az hogy a kézfejeden mi van sokkal kevésbé lényeges.
    Mint ahogy itt valamelyik kolléga írta ő is a keze élén csúszott, ez nagyon gyakori esési típus. Akkor pedig csak az fog számítani mi van a kezed élénél.
    Nem kell 40k-s kesztyűt venni nekem most egy 20k-s van de már azon is van ilyen kemény protektor.
    Itt egy kép miről beszélek. Meg mégegy, nézd meg a kisújjnál mennyire komoly. nemvéletlen a kezed élét akarja védeni...

    Csizma kérdésben meg majd a 3. csizmádnál rá fogsz jönni hogy miért kell elsőre jót venni.
    Én is elköltöttem 60k-t mire rájöttem hogy kapásból a Sidi-t kellett volna vennem...
    Persze ezek nem olcsó cuccok, de esetleg amikor a bokádról lesz szó, felteheted a kérdést ér e 90k-t a bokád?! :) ((Integra mondogatta mindig ezt, isten nyugosztalja, nagyon megmaradt bennem és milyen igaza van az ő bokáját is csak a csizma mentette meg a totális széthullástól)
    A motorozás iszonyatosan drága hobbi...

    [ Szerkesztve ]

    "It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

Új hozzászólás Aktív témák