Új hozzászólás Aktív témák

  • Ferdzsoo

    addikt

    válasz pityaa23 #43484 üzenetére

    Nah értelek.
    Nem akarlak elkeseríteni de ha 800 a keret rá akkor olyan 600 körül nézhetsz motort, de inkább 550.
    A többi elmegy a részletekre (bukó, ruha, védőfelszerelés, motorátiratás, olajcsere, légszűrőcsere legalább)
    Amiket leírtál azalapján egy hornet szerintem teljesen nyerő, van benne annyi erő hogy ne und meg 1-2 év alatt, ahogy elnézem ilyen 2000-es évjárat körül lehet is kapni. Szerintem hasznos dolog a fejidom, van belőle fejidomos is esetleg nézegetheted azokat is. Különben számítanod kell rá hogy 120 felett izomból kell tartanod magad a menetszéllel szemben. :K
    Nekem az első álmom mindig egy hornet volt, de aztán cbf-lett belőle, utána pedig rájöttem hogy mi is kell nekem igazán. Ezt csak akkor fogod megtudni ha már ültél egykét motoron, és nem 2 perc erejéig.
    Vfr-től nem kell azért félned mert 20-30 pacival több, annyira nem lehet azt érezni, de a vfr egy túrásabb motor minden szempontból. Én aztmondom sornégy haccá, é lehet gyakorolni, egy hornet jó választás kezdetnek...

    [ Szerkesztve ]

    "It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

Új hozzászólás Aktív témák