Új hozzászólás Aktív témák

  • Ferdzsoo

    addikt

    válasz Archer #38434 üzenetére

    Igen közben találtam egy nagyon korrekt vidit, itt is így mondja a csávó pontosan ahogy te leírtad, mostmár biztos hogy magam fogom cserélni, hulla egyszerűnek tűnik. Fontos hogy a hengereket (nálam 6db van :DD ) benyomás előtt kell megpucolni. Ezzel 100%-ra veszem hogy egyik szervízben sem szarakodnának. Egyáltalán meg sem pucolnák...
    A nyeregcsapok nálam nem is csaposak hanem sima imbuszcsavar ami a nyereg hátulsó végébe rögzítődik, szóval még ez is egyszerűbb... közben szereztem szervízmenuált és megvannak a nyomatékértékek mind a főcsavarra mind a csapokra. Már csak egy nyomatékkulcs készletet kell vennem, de mindegy előbb utóbb úgy is kell akkor így lesz előbb...
    És az ilyen kis szervízdolgokat magam fogom csinálni ezt már eldöntöttem.

    Inti: amit most letöltöttem csak 25mb ez a baj, mert sajnos a képek minősége nagyon gyenge, arról nemsokmindent tudok kivenni, viszont a szöveg és az értékek így megvannak...

    [ Szerkesztve ]

    "It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

Új hozzászólás Aktív témák