Új hozzászólás Aktív témák

  • Ferdzsoo

    addikt

    válasz Xaels #38244 üzenetére

    Nah ma beszopatott egy autós. Gyalogos zebra szélén áll, suzukis satufék hagy fáradjon át a gyalogos, de satu vazzeg. Én meg satufék abs melózik, látom itt már nem állok meg suzukit balról 1mm-re kikerül, hátsó ajtó mellet megállok, egyensúly elvesztése balra dől a vas, lábam persze rég a földön, tartom, tartom de nincs esélyem. Álló helyzetben eldőlök, gomba dolgozik.
    Leszállok róla gondolom dühből felkapom, ah persze meg még mitnem :DDD kurvára nem állítom fel mert meg sem birom moccantani. Közbe feleszmélek suzukis már sehol az utánnam jövő autó már mellettem áll srác kérdezi minden ok, mondom ja csak ezt én innen fel nem szedem... :DDD
    Kiszáll, segít felkapjuk minden ok. Elindulok, hazaérek motor ellenőrzés gomba mindent megfogott csak a váltókar hajlott be picit, de se tükör se kormány semmi nem volt lent. Csak a gomba. Boldogság örömáradat hogy nem mentem bele hátulról hanem kikerültem.

    Tanulság: egyértelműen én voltam a hibás nem tartottam elég követési távolságot, és hogy a gomba nagyon jó dolog... :DDD
    Már meg is hozta a befektetett árát.
    De azért pusztuljon meg az ilyen hogy illedelmességből satuzik. Ekkora majmok vannak. Ő meg vagy észre se vette hogy a hátsó ajtó mellé értem, vagy kicsit ludasnak érezte magát hogy oktalanul ekkorát fékezet és jobbnak látta inkább elhajtani a helyszínről. :U

    "It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

Új hozzászólás Aktív témák