Új hozzászólás Aktív témák

  • canniball

    nagyúr

    válasz Xaels #36631 üzenetére

    Kérdés hogy van-e méret belőle vagy csak 36-osat meg 52-eset lehet venni...?

    polimorf!
    Most már tudjuk kitől örökölt a lányod, gratula! :)
    Ezeket a millió motorost felvonultató gurulásokat viszont sosem értettem...persze lehet bennem van a hiba.

    ***************

    A füldugó témához: múltkor vettem Alpine Worksafe-et (a Motosafe árát sokalltam :B ), én a netes hype alapján többet vártam tőle. Valamilyen szinten valóban szűri a szélzajt de meg nem szünteti (inkább úgy mondanám más a szélzaj jellege), hogy egy idő után észrevétlen azt nem tudom alátámasztani, érzem-hallom hogy ott figyel a fülemben, a fülem ugyanúgy "nedvesedik" tőle mint a fülhallgatótól (ergo a szellőzés sem tűnik tökéletesnek), illetve beszélgetés közben (is) igenis zavaró, meg kellett kérnem a beszélgetőtársamat hogy legyen szíves hangosabban mert nem hallom. Legközelebb teszek egy próbát egyik fülben in ear fülhallgató másikban a füldugó felállással, mert így első blikkre olyan érzés volt mint amikor a fülest használom.
    4k-t persze megért, legfeljebb jó lesz a kerti munkához, de ha kétszer ennyit hagytam volna a boltban bizony lekonyulna a szám széle.

    [ Szerkesztve ]

    https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

Új hozzászólás Aktív témák