Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    válasz stifi #14480 üzenetére

    ALI_G: :)

    őőőő meg vissza-vissza nézelődtem aláöltőzök tekintetében, láttam volt róla szó, hogy van tekinkai meg van sima nyári, namármost :D nekem olyan kellene alulra a farmerom alá, ami megfogja a szelet, van ilyen?

    mert az imet kabátom, olyan frankó Isten bizony, mint ha valami fal lenne előttem, annyira nem érzem a menetszelet, de a térdemen, meg a combomon, édesöcsém na az dúrva :(

    arra valami speckó aláöltőző kellene, vagy bemegyek a hervisbe vagy egy intersportba és veszek egy aláöltőző gatyeszt és kész? vagy télit vagy nyárit vagy van ennek valami neve? vagy spóroljak szövet nadrágara, az is úgy vissza fogja fogni a menetszelet, mint ahogy a kabimon érzem, hogy nem érzem :)

    a hőmésékletre azért voltam kíváncsi, pl. a gumik meddig tapadnak, gondolom 7 celsius fokig kb.

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák