Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • norbert1998

    veterán

    válasz Topiccsendőr #132317 üzenetére

    Oké. És ha elviszem nikasziloztatni meg hónoltatni, akkor az milyen áron megy? Mekkora méretváltozás történik a henger falán? - közben megnéztem, alsó hangon 50 pénz a nikasil.

    Amúgy a százason már bőven túl vagyunk, lassan 150-nél járunk. Mondjuk egy sakservizs beledobta volna az árokba ezt a motort, hogy őszinte legyek, mert biztos vagyok benne, hogy a teljes rendebhozatal alsó hangon a vételár mésfélszerese lenne szervizben.

    ------------------------------------------------

    Na, végre felcsaptam újra a user manualt. Nikasiles, ez teljesen biztos, viszont:
    Check that the inner surface is perfectly smooth and exempt from scores...
    - Azaz tökéletesen sima belső felületet ír elő, karcolások nélkül. Na ez megvan. Vagy ebbe a honing még benne van?

    Illetőleg ovalitás terén 1,5 századot enged meghatározott helyen mérve, természetesen a tolómérő egész századokat mér, szóval yes, intó igényes. Gondoltam azért megemlítem, de gondolom ez nem újdonság neked. Megkérdezem, van-e egyetemen olyan csoda aztán beviszem holnap max.

    Érdekes, hogy henger átmérőnek viszont kisebbet mértem, mint a gyári méretből még az alapméret is. Továbbá a dugattyú is kisebb, mint az alapméret, pedig első túlméretes, 3 századdal kisebb az első túlméret alsó mérethatáránl.

Új hozzászólás Aktív témák