Új hozzászólás Aktív témák

  • Topiccsendőr

    addikt

    válasz norbert1998 #132073 üzenetére

    160 as big bore al nem megy annyira jol, mert ugyan nagyobb a kobcenti, de a gazcsere szar. Alig hoz valamit az a henger. Sok baj nem szokott vele lenni, csak ha vmi tinedzser rarakja es fogalma sincs, mi- mitol van, aztan megragad mindig.

    144 es fofuvoka nem tunik irrealisnak, de mivel fofuvoka ezert ez teljesgazon dolgozik inkabb, also fordulatszamtartomanyban az alapjarati is beleszolhat a kehelycsovel es a tu formajaval egyutt, a fofuvokaval egyetemben, es a suber magassagaval aranyban, es a mitonak a gyujtas alaplapjat is tudod tologatni emlekeim szerint, szoval allithatsz ott mindent. Phbh nal pedig a fofuvoka valahogyan befolyassal van az alapjaratra is, ezt nem tudom hogyan, elmeletben nem szabadna, de RS nel ugyanilyen karbinal figyeltem meg, hogy ha elszegenyitem ugy istenigazabol a fofuvokaval, de az alapjaratihoz nem nyulok, akkor nagyon nehezen indul be.

    Persze, rettenetesen elvezheto dolgok ezek, es ha jol beallitod, az a 30 loero kornyeke, az tenyleg nagyon jo.

    [ Szerkesztve ]

    Nem menekülsz a csendőrség elől.

Új hozzászólás Aktív témák