Új hozzászólás Aktív témák

  • Topiccsendőr

    addikt

    válasz zgospel #122477 üzenetére

    Azert annyira nem lett volna tul sok szoveg, ha konkret normalis kerdest raksz fel, most tobb hszben potyogtel.
    Ha normalisan beszelgettunk volna, akkor az is kiderult volna, hogy a 15e km bol elenyeszo mennyiseget hasznaltam az akrat, mivel nem reg szereltem ra.
    A legtobbet futott motor, amihez kozom volt 97 000km, ezzel az olajjal. Tuv on mernek kipugazt, euro4 es motor. Atment. Magyarorszagon muszakinal nem ellenorzik, nem kell.
    Kommersz 95 ben is van tisztito adalek, most lattam kiemelik az omv-nel nemetorszagban, de egy api sj olaj biztosan jobban rakodik. Ez fix. Az is hogy annal jobb a 300v.
    Direkt hozzaraktam a hszben, hogy a benzin adalekolas nagyon kerdeses, es kulcsszerepe van. De bele nem ontenek sj olajat.
    Illetve benzint nem biztos hogy valtoztattam, ezt is hozzaraktam, hogy ezt nem tudom, hogy mit hasznalt az elozo ket tulaj, es ennek nem tudok utanamenni.

    Triumph tigerbe nem raknek ilyet, tulajdonkepp semmilyen olyan motorba nem raknek ilyet, amit hetkoznapi hasznalatra szannek, vagy alacsony fordulaton turamotoroznek, ahhoz tul draga.

    Nem menekülsz a csendőrség elől.

Új hozzászólás Aktív témák