Új hozzászólás Aktív témák

  • shiNIN

    tag

    válasz doc #11964 üzenetére

    A fékezéssel elpazaroljuk a drága pénzen megszerzett lendületet. A szabadon gurulással nem.

    Nekem továbbra is jó a kisebb erő autópályán, mert azzal nem gyorshajtok :) Megyek szép szolidan és senkit se zavarok. Ritkán járok autópályán, de a beállt M0-sat kivéve mindig elég üres. Illetve Szlovéniában pont volt kamionsor párszor, de igen hosszú üres szakaszok is a belső sávban, így nem tartottam fel senkit. Főleg, hogy az előttem levő autó is 120-szal előzött.

    Hm. Nekem az lenne logikus s mindig azt olvastam, hogy jóval a végsebessége alatt jól érzi magát egy motor. Elég buta dolog lenne, ha nem. Én is megyek 120-szal Cilivel és semmi lelki problémát nem okozna 100-110-zel menni tartósan. Ha ez zavarja, akkor béna konstrukció, de használnám, amíg tudnám.
    S az autópálya, ahogy írtad, unalmas, az ember többnyire nem ott használja a motort. Ha néha rámegy, nehogy már ne menjen rajta úgy, ahogy akar s amit a motor még lazán bír. Te nem pörgeted a motort, mert ott jobban kopik és nem jó neki vagy mivan? Tényleg érdekel és nem értem.

Új hozzászólás Aktív témák