Új hozzászólás Aktív témák

  • stifi

    senior tag

    válasz doc #11364 üzenetére

    nekem tank alá való magas távtartó alátét kellett, mert elhagytam az egyiket láma módon..
    megkérdeztem a Karasnát: nekik nincs elfekvőben sem
    megkérdeztem a Furioso szervizt: adtak egyet de az kb 1 mm-rel rövidebb volt, de legalább ingyér volt
    megkérdeztem a Takober szervizt: adtak egyet de az meg hosszabb volt 1 mm-rel, az is ingyér volt mert egy nagy nagy bödönből túrták elő aminek fekete lyuk volt az alja

    itt lett tele a gyíkom, és megrendeltem a Karasnában, megjött, kifizettem.

    robogok le, mondom ha már itt vagyok tegyük be, adjatok egy imbuszkulcsot hogy kiszedjem a rövidet és berakjam a jót.. mondom az akkori szervizvezetőnek hogy látod, erre még rá tudok tekerni egy egész fordulatot és szétnyomja a gumialátétet, szar az egész.. mondom rá tudok tekerni.. de mégsem, WTF?
    és kiderült, hogy amit nem hagytam el az alá szorulhatott be valami ami miatt a másik rövidnek tűnt, de az előző 6000-res szerviznél amikor a légszűrőt cserélték már össze tudták rakni jól... nem is tudtam róla hogy a probléma magától megszűnt, de rendeltem egy alátétet drágáért amit utána nem tudtam beépíteni :)

    na ez az igazi szopás :DDD

    (#11366) yodamastah: el tudom hinni, második-harmadik kecskeméten már kevésbé volt ilyen a gumi, de azért kakucson az igazi.. lehet csak szokni kéne a pályát :)

    [ Szerkesztve ]

    Nincs időm kedvesnek lenni!

Új hozzászólás Aktív témák