Aktív témák

  • canniball

    nagyúr

    Defy + CM7.1 stable + LauncherPro problémám adódott. A dockbaron van egy telefonkagyló ikonom - értelemszerűen telefonálásra, a DialerOne-ra mutat és egy boríték ikonom - ki találja ki?...sms-khez, HandcentSMS. A LP-t úgy állítottam be hogy nem fogadott hívásnál/olvasatlan sms-nél ezekre az ikonokra is kirakja a jelzést (aki nem ismeri: ki piros körben egy szám, mint odafent).
    A probléma: ha nem fogadott hívásom van a notification baron és az ikonon is megjelenik a figyelmeztetés, ha utóbbira rábökök akkor
    - ha a DialerOne-t állítom be alapértelmezettnek akkor ezt nyitja meg és ebben tudom megnézni ki keresett, de a NB-on ott marad az Ecsém nem fogadott hívásod van! értesítés
    - ha pedig a gyári tárcsázót állítom be alapértelmezettnek akkor feldobja mindkét tárcsázót, így eltűnik a NB-ról az értesítés de amikor kilépek a DO-ból akkor még ott a gyári tárcsázó is.

    Ofkórsz azt szeretném elérni hogy a DO-t tudjam használni és így is tűnjön el a NB-ról az értesítés, vagy eleve meg se jelenjen ott. Az üzeneteknél nincs gondom, mivel a gyári üzenetkezelőben ki lehet kapcsolni az értesítést; meg lehet lépni ezt valahogy a tárcsázóra is?
    A gyári ROM-on nem volt ilyen problémám miután TitaniumBackup-pal lefagyasztottam a gyári dialer-t, de itt ha ezt teszem akkor lehal az egész telefonálós részleg, csak keresi a térerőt de nem találja... :o

    https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

Aktív témák