Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xtevo

    őstag

    válasz F34R #16695 üzenetére

    Megmondom őszintén sikerült jóáron hozzájutnom egy 60 GB Force GT ssd-hez, mivel már fogytán volt a hely az enyémen, így előttem lebegett a RAID0 lehetősége, de ehhez h77-re tuti kellett volna váltanom (b75-nél nincs raid), de közben beleszerettem a Cooler Master N200 házba, és eladtam a AsRock B75M-ITX lapot + CM 120 házat, vettem helyette egy AsRock H77 PRO4-M lapot és az N200-at, ami óóóóriási csalódás volt számomra, 1 éjszakát bírt, utána vittem is vissza, a webshop nagy örömére... :DDD Ha valakit érdekel, szívesen leírom, de erősen offtopic, ez is. :U
    Ezután jött a mostani ház, amit tegnap raktam össze: Fractal Design Define Mini, mindig is nagy FD rajongó voltam, sokáig Node304-et szerettem volna, de egyáltalán nem bántam meg, nagyon jó, sok szolgáltatással, jól is szerelhető, és kegyetlen szép. :U

    Szóval effektíve gondom nem volt a CM120-al, csak elkapott a gépszíj... :DDD Ősöknek felajánlottam, hogy átszerelem a gépüket ebbe, de Nekik a Codegen MX31 jobban tetszik. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák