Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz Qkackca #57469 üzenetére

    Ez még a régi NH-D9L, azaz nincs benne az 1700-as mounting kit, így ez itt már nem fog felkerülni, de értelemszerűen én is látom azt, amit te írsz, valóban profi a cucc minden téren, de az említett dupla árért ez teljesen jogos elvárás is. Igaz, ez a boltban is 27K, szóval itt nincs annyira túllőve a többihez képest.
    Mivel a gépcsere elég adhoc dolog volt, láttam valahol egy 13700K tesztet, és brutál volt a ryzen7- 5700g-hez képest, szóval azonnal elfogott a megveszem érzés, el is kezdtem összenézni, mi kellene az új gépbelsőbe, így nem akartam ahhoz külön lefogatót venni, vagy a gyártó által megküldött szettre pluszban várni, mivel ide amúgyis kicsi lett volna. Ezért aztán kerestem napokig az ide passzoló levegős hűtőt, de vagy a házzal nem passzoltak (ha nem is méretben, de esztétikában tuti nem, egy komplett lapot kitakaró csak akkor jöhetett volna szóba, ha az minden tekintetben túlteljesíti a proci max képességeit, de olyat most se nagyon találok, maradt a víz, de abból a ház miat kellett kompromisszum) és tizenév abszolút mini házak sorozata után végre kiléptem a körből, és nagyon sok idő után jött szembe ez a thermaltake, amire azt mondtam, hogy na ez oké, szóval abból se akartam már engedni...
    De még tegnap este is keresgéltem a neten, hátha van a házamhoz eladó jobbos oldallap, amit átalakíthatok, mert azért ez így még nincs kész... :D Szóval még mindig keresem a tuti hűtőt...

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák