Új hozzászólás Aktív témák

  • Lauda

    félisten

    válasz M0RGI #53222 üzenetére

    Szia!

    En azert tartom pazarlasnak, mert 5-6 ezer forint kulonbseggel mar 2TB-os vinyot kapsz. Amig az 1TB-nal 15-16 ezer forintba kerul 1TB tarhely, addig 2TB es afelett ez leesik 10 ezer forint kornyekere. Szerintem emiatt nem erdemes ilyen kicsi vinyot venni, foleg adattarolasra nem.

    Azert nem ajanlott adattarolasra, mert egyreszt a gyarto nem erre keszitette, masreszt ezeknel a vinyoknal ha olyan feladatot kap a vinyo, akkor nem torodik a hibajavitassal, hanem irja tovabb a masik feladatot, emiatt elofordulhat hibas file. Raidben ez ugye nem fordulhat elo, mert a masik vinyon amugy is meglesz az a darab. Persze lehet ezen elmelkedni, hogy a desktop hasznalat mellett ez mennyire valos problema, en is ezert kerdeztem, hogy abban a tesztben amit leirt a tesztelo, azt honnan vette, vagy mi alapjan irta. Az meg megint egy masik dolog, hogy fotoknal/filmeknel ez mennyire jelentene gondot. En purple vinyon gondolkodom torrentezesre.

    Vegulis neked kell eldonteni. En sem igazan tudom jelenleg, hogy mit vegyek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák