Új hozzászólás Aktív témák

  • StormMan

    tag

    Sziazstok,

    isméteéten a segítségeteket kérem, HDsentinelben ha azt jelzi, hogy van két hibás szektor a winyón akkor azzal tudok valamit csinálni vagy inkább kezdjek el aggódni?

    Lemez Tulajdonságok
    ---------------------
    Lemez sorszám . . . . . . . . . . . . . . . . . : 2
    Interfész . . . . . . . . . . . . . . . . . . . : S-ATA II
    Lemez vezérlő . . . . . . . . . . . . . . . . . : NVIDIA nForce Serial ATA Controller (ATA)
    Lemez pozíció . . . . . . . . . . . . . . . . . : Bus Number 0, Target ID 0, LUN 0
    Lemez modelszám . . . . . . . . . . . . . . . . : WDC WD800JD-00LSA5 Caviar SE
    Lemez revízió . . . . . . . . . . . . . . . . . : 10.01E01
    Lemez sorozatszám . . . . . . . . . . . . . . . : WD-WMAM9YN09998
    Teljes méret . . . . . . . . . . . . . . . . . . : 76316 MB
    Energiatakarékossági üzemmód . . . . . . . . . . : Aktív
    Jelenlegi hőmérséklet . . . . . . . . . . . . . : 46 °C (Túlmelegedés)
    Maximális hőmérséklet (valaha mért) . . . . . . : 50 °C, 2009. 09. 04. 20:56:03
    Minimális hőmérséklet (valaha mért) . . . . . . : 22 °C, 2009. 09. 05. 12:36:41
    Működési idő . . . . . . . . . . . . . . . . . . : 185 nap, 9 óra
    Becsült hátralévő élettartam . . . . . . . . . . : több, mint 1000 nap
    Kondíció . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . : ###################- 97 % (Kiváló)
    Teljesítmény . . . . . . . . . . . . . . . . . . : #################### 100 % (Kiváló)

    A lemez önteszt során talált 2 hibás szektort.
    A lemez felületén található 2 gyenge szektor, mely(ek) későbbi használat során áthelyezésre kerülhet(nek).
    Ajánlatos a merevlemez naplójának bizonyos időközönkénti figyelése. A program itt tárolja az esetlegesen előforduló újabb problémákat.
    Nincs szükség beavatkozásra.

    Megvettem a Hitachi HDT721010SLA360 winyót, beüzemeltem feltűnőnen halkabb a többi winyóimhoz képest még akkor is ha dolgozom rajta. Köszi a tippet tényleg jó választás volt, remélem 2 év múlva is így fogom gondolni.

    ST

Új hozzászólás Aktív témák