Új hozzászólás Aktív témák

  • Bodor

    veterán

    válasz Burki #6806 üzenetére

    Viszont nem igazán értem, hogy érdemben mi a TLC és az MLC között a különbség...

    Itt elolvashatod a különbséget.

    Magyarán a TLC-s SSD nem annyira tartós, mint az MLC-s.
    Ez tény.
    Viszont meg kell említeni, hogy általános felhasználásra így is elegendő írási terhelést képesek elviselni, és az is fontos, hogy általános felhasználás alatt nincsen érezhető teljesítménykülönbség az említett SSD-k között, hiába kevesebb a szekvenciális írása az egyiknek.

    Ha fontos az ingyen WIN8 upgrade csomag az SSD-hez, és nem fogod agyonirkálni az SSD-t, akkor jó választás lehet a TLC-s Samsung 840 is, bár én még nem tettem be a konkrét ajánlásba, mert nagyon új típus, kevés vele kapcsolatosan a felhasználói tapasztalat.

    Amíg ez így van én inkább a hasonló árú , tartósabb, befutott és már bizonyított MLC-s SSD-ket javaslom.

    Ha MLC-s SSD-t szeretnél ajándék WIN8 Upgrade-del, akkor a drágább Samsung 840 Pro lehet az egyik választás, de erre a típusra is vonatkozik, hogy még nagyon új típus, kevés vele kapcsolatosan a felhasználói tapasztalat.

    Ha bejáratott , bevált MLC-s SSD-t szeretnél venni , melyekhez nem jár ajándék , akkor az egyes hozzászólásban ajánlottakat javaslom.

    Ajánlás

    Windows 7 és 8-hoz

    Adata S511
    Corsair Force 3
    Corsair Force GT
    Crucial M4
    Kingston V+200
    Kingston HyperX
    OCZ Agility 4
    OCZ Vertex 3, Vertex 4
    Samsung 470
    Samsung 830

    Üdv

Új hozzászólás Aktív témák