Új hozzászólás Aktív témák

  • premete

    veterán

    válasz kisza25 #94583 üzenetére

    Nagyon el vagy tévedve:
    1, nem 1.xxx GHz lesz, ha a 3000-ből leveszünk 9%-ot, hanem 2.7; az 1.xxx a linkelt Fujitsunál volt, illetve 800 Mhz a a Surface Pro 3-nál.
    2, így is bőven erősebb, mint a te 2.4 GHz-es, i3m-ed. Nekem az a hihetetlen, hogy kiadnak egy asztali notebookot, tabletbe való cpuval, és akkor ilyen fos lesz, se erő benne, de legalább nem is hordozható.
    3, mindezt 15W TDP-vel tudja, nem 35-tel (magasabb TDP, alacsonyabb teljesítménnyel nem jó bolt)
    4, ez egy 1.3 kilós, 12.5"-os, hordozható gép, 8-10 órás akkuval, nem 15.6"-os asztali notebook
    5, a képen 16 GB rammal throttlingol ennyit, 4 GB rammal csak 2%-ot, azt is ritkán
    6, a hp 2560-asodnál is gyorsabb, és kétszerannyit elmegy akkuról, jóval kisebb és könnyebb
    7, ez fullhd touch ráadásul, nem 400, hanem 600 ezer boltban, (nekem 250-ben van, 16 GB rammal, igaz 1 hónaposan vettem, és ez már be volt kapcsolva)
    A többiben igazad van (minek adnak ki olyan cuccot, ami a névleges maximumon throttlingol, a legerősebb cpuval és max rammal a típúsban). :)

    Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

Új hozzászólás Aktív témák