Új hozzászólás Aktív témák

  • D013

    aktív tag

    Sziasztok, új PC-mhez keresek monitort szerintem már csak márciustól.
    Keret: 90k körül/alatt álljon meg
    Panel: IPS, méret 24 de 27 preferált
    Frissítési ráta: 144hz+, Freesync legyen
    Fényesség: 350 nit+
    Felbontás: itt nem kell a 2k, egyszerűen rohadtdrága, nem fér bele 90-be és nekem nem ad annyit, én használtam 43 colos fullHD tv-t közelről 60hz-en szóval harcedzett vagyok, illetve barátoknál néztem meg 2K kijelzőket közelről és nem lettem meggyőzve. Ellenben a magas képfrissítést azóta nagyon szeretem hogy van mögöttem egy 24 colos VA 165hz-s Philips, meg egy 17,3-as IPS 300nit-es 144hz-s ASUS laptop.
    Felhasználás: játékok, minden tipus szóbajön.
    Amiket én találtam eddig:
    [link] HP x27 fhd. Nagyot ment a youtubeon a 2k-s verziója, de ez is tudja amit kell 165hz, 400nit és nincs erőltetve a HDR se, ami ezen a fényerősségen úgyis kb értelmetlen. Most akciós legutóbb 3 ezerrel több volt, lehet mire eljön a március eltűnik mert csak itt meg egy másik helyen árulják. Sajnos nem találtam róla tesztet sehol.
    [link] GIGABYTE G27F-2. Van youtubeon pár hasznos teszt. Amúgy meggyőző, szép színek, 400 körüli nit, 165hz. Kicsit drága.
    [link] Lenovo Y25-25 - csak 24,5 col, de 240hz, ami azért elég érdekes volna reflex shooterekben, picit drága és úgy emlékszem hogy csak 330 nit körül van élőben. Picit keret fölött.
    Van esetleg ebben a kategórában még más befutó?

    Előre is köszönöm a segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák