Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz #31733248 #44484 üzenetére

    Veled fölösleges vitázni, mert nagyon egyoldalú :DDD . Amúgy meg én már írtam, hogy az egész flickr-edről ordít, hogy sony-s vagy :N . Nem sértésnek szántam, te hoztad fel, hogy a képedre semmit nem írok...
    Mondjuk szerintem ez a vita úgy eleve b*romság, nyilván aki egy sony színeit dícséri, annak lövése sincs, hogy mitől jó egy oly vagy fuji tónusvilága, így magyarázhatom, mert olyan mintha a falakhoz beszélnék. És persze szubjektív is ez az egész, de mi nem az? A nyáron arról is kva nagy hitvita ment, hogy a szenzorstabinak van-e létjogosultsága, emlékszek anno egyesek egyenesen kijelentették, hogy b*romság és fotóra kb. fölösleges. Ettől függetlenül nekem a következő vázam csakis szenzorstabis lesz, stabi nélküli szóba sem jöhet :DDD . Hogy ki fogom-e használni? Még szép... ahogy az olympus színeket is, mert jelenleg annyit utómunkázok a panás fotóimon, hogy már bele vagyok púposodva rendesen :DDD
    No de mindegy, én ebből a vitából kiszállok, mert tényleg fölösleges olyannak magyarázni, aki egyszerűen nem látja a lényeget vagy soha nem használt hosszabb távon olympust és továbbra is ki fogom emelni az oly színeket mint pozitívumot... ha ez szerintetek szabályellenes, max akkor többé nem hozom fel a témát, de nem én vagyok az egyetlen aki a csodálatos oly színeken meg olympus kéken rugózik, a topikban is rendszeresen felhozza más is és ha rágugliztok az "olympus colors" vagy "olympus blue" szócskákra is láthathatjátok, hogy rengetegen írkálnak netszerte róla, nem csak az én zizim.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák