Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vidual001

    tag

    válasz Integrale #136613 üzenetére

    Köszönöm a válaszaitokat! :R

    Hát igen, ettől tartottam, olvasgattam erről, de azthittem, hogy olyanok írják a véleményeket, akik csak átlagfelhasználók, és nem igazán értenek hozzá (például, ha kokszosodik akkor csökken a teljesítmény, és erről csak azt mondja az átlag, hogy "óóó már megint rossz" :D )

    Egy Amerikai Staffordról lenne szó, 32 kg, közepes termetű kutyus. Imád nézelődni, de sajnos csak 50km/h feletti tempónál.. az alatt, ha hiszitek ha nem, mindent megtesz, hogy szétbombázza a kárpitot és előre jusson :D :D Van egy rendes ketrece, amivel MO-ról Belgiumba szállítottam, ma le fogom mérni, de kb 120x90x80 cm.

    V6-os motorral ő tetszik nagyon. Van a csomagtartóról is kép, az elég tágasnak tűnik, de nem hiszem, hogy a fent leírt ketrec beleférne.

    A 8-15 liter számomra teljesen elfogadható, itt nagyjából 1€/ L benzinár van, szóval ha 10 literből kijövök a városban, az már nekem teljesen jó :C

    Azonban ennyiért már kaphatok egy 520-523-525i BMW-t is, nagyobb csomival, igaz kicsit hétköznapibb és nekem se tetszik annyira, viszont a fórumok alapján megbízhatóbb.

    MSI GT62VR 6RD Dominator Pro

Új hozzászólás Aktív témák