Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz Dare2Live #7142 üzenetére

    Figyelj, kurva uncsi a demagóg dumád, tények nélkül beszélsz mindenféle hülyeséget. Vagy direkt csinálod, vagy beteg vagy, de mindenképp mulatságos, hogy nem követed a topicot. Olvass már vissza, megkérdezték, mit érdemes venni 500 körül ami keveset eszik, normális. te mint mondanál? Bálna merci, Uaz, Yaris vagy Punto? Ennyiért szerinted melyikből kap neki megfelelőt?
    Ha neked bármiféle önigazolási kérdés látszik ki egy ilyen válaszból, az kissé mulatságos lenne a tények tükrében, az, hogy a Te életed milyen, meg hogy sikerült, még nem változtatja meg a tényeket, 500-ért még mindig nem Yaris-t kell ajánlani. Polo-t nem írhatok, mert nekem nem volt, de emlegetni szoktam, mivel rosszat nem hallok róla. Motort meg egy 330 ezret futott kocsiban cseréltek, hozzá kellett volna nyúlni a motorhoz, és ez olcsóbb, gyorsabb megoldás volt. Nincsen ezzel baj, nem Yarist vett, tudta, hogy 300 ezer után 50-et rá kell majd költenie a kocsira. :D Sírt is szegény, hogy ha tudta volna....

    Eladni meg azért készülök, mert egy G Astra (amit szintén emlegetni szoktam, mint az 1M-ig favoritot) picivel nagyobb, és gázból 8l körül elvan, de egyelőre marad ez, nem sürget az idő, még nézelődök.... Aztán hogy ez neked fájni fog, azt én nem bánom. :D Megszoktuk már, hogy tőled kb ennyire telik.

    Megint egy hülyeség.. 2012 legjobb vétele. eleve az adott igényekből, pénzből legalább 15 féle kocsit lehet venni, ami a legjobb lehet, de hát megszoktuk már ezt is, se tények, se tárgyilagosság, csak a flémkeltés mindig. Yaris-osok mind ilyenek? :P

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák