Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz Napfénysüti #20630 üzenetére

    "Viszont egy irányból gondolom még így is csak egyféleképpen végzik el."

    Oldalról két darab teszt van ha jól emlékszem. De egy NCAP semmit se ér hozzáállással ugye ezután jön a két oldalról az semmit sem ér... :P

    Olyan ez mint a "A múltkori amcsi etszt is megmutatta hogy a csillagok önmagukban nem sokat érnek."

    De baromi sokat érnek ha a legveszélyesebb ütközési fajtát kapod ki a frontálist. Úígy a "matricák" se hülyeségek ha nincs sehova leírva odamatricázva szerinted honnan tudja az átlagnő, hogy az a gyerekülést ha fordítja rakja be ki kell kapcsolni a légzsákot? Bzki még én is csak akkor jöttem rá, hogy bzzzeeeeg amikor láttam a matricát korábban nem gondoltam bele, hogy k* veszélyes lehet az gyerekülésre.
    De ott a sipol ha nem kötöd be magad ami ha jól tudom szintén pontlevonást eredményez. (Nem +pontot ad mint ahogy te utlasz rá, hogy már pár matrica és máris 5*ot kap a kocsi...) Na emiatt a sipolás miatt köti be édesanyám mindig magát.

    De úígy az ESP hiánya is -pontokat hoz igen lehet jönni avval, hogy aki k* jól vezet annak nem kell. Csakhát az átlagember a 99% baromira nem k* jól vezet.

    ...

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák