Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    Sziasztok - és Boldog Karit :)

    Tavasszal kéne vennem életem első autóját (mert bár jogsi több, mint tíz éve van, belvárosban parkolóhelyem sem lenne, így csak motorozok és bringázok...)
    Nehezítés: fotós vagyok, szeretek tájfotózással és asztrofotóval is foglalkozni, ami miatt néha a világvégére mennék rossz utakon, és mivel néha lusta vagyok sátrat állítani vagy csak esőben hátam közepére sem kívánom, ezért néha benne is aludnék (további nehezítés: 192 cm vagyok).
    Szóval:
    - hosszabb utakra (Mo vidék és környező országok)
    - nagy beltérrel - lehajtott hátsó üléssel 2m hossz, illetve kényelmesen nagy magasság felülni, benne mozogni
    - nagyobb hasmagasság, 4x4 előny
    - megbízható
    - nem rohadós fajta
    - nem vagyok márkasznob
    - kényelemre se vagyok túl háklis, nem kell elektromos ablakemelő és hasonlóak
    - lehetőleg 10 éves vagy fiatalabb, max 15
    - 1.5-2, max 2.5M

    Miket ajánlanátok, miket érdemes néznem?
    Hogy elférjek fekve (plusz mellettem cucc, esetleg egy bringa is), ahhoz sajnos a legtöbb kocsi és terepjáró rövid, ezért inkább furgonokat nézegettem. 4x4 furgon van: Hiace (csak 2007-ig árulták, többség széthajtott és elhanyagolt, rozsdás), Transit (ritka), Transporter (alacsony hasmagasság, keskeny felépítmény), Sprinter (drága), Vito (rohadós). Ezekből egyelőre a Transit és Transporter, ami talán.
    Kocsik, terepjárók között kihagytam-e valamit, ami a feltételeknek megfelel?
    Köszi!

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák