Új hozzászólás Aktív témák

  • proof88

    addikt

    Hali,

    jelenleg egy '96-os B Corsát hajtok, jön-megy-intézkedik, ahogy szokták mondani. :D Első autó, elég jó áron jutottam hozzá tavaly (70 ezezért vettem), de bármennyire is szeretem, idén év végén lejár a műszaki és valszeg lakatoltatás nélkül nem is kapna már újat, valamint keresek egy kicsit újabb autót amiben jobb érzés ütközni (azért szegény kis corsa nem elég hogy régi, még rohad is, ütközés esetén azért rendesen hajlana).
    Az a helyzet hogy nekem csak alkalmi használatra kéne autó, többször városban mint pályán.

    HaHu-n beírtam keresőbe az alábbiakat:
    - használt / garanciális / új;
    - csak fényképes;
    - vételár: 200k - 600k;
    - évjárat: 2004 - 2012;
    - állapot: ami a Normál csoporton belül van;
    - benzin / elektromos / hibrid;
    - érvényes magyar okmányokkal;
    - műszaki érvényes legalább 2019-ig;
    - Budapest és Pest megye.

    Van 179 találat.
    Röviden a lista:
    - rengeteg Daewoo Matiz illetve Kalos;
    - rengeteg Chevrolet Spark, Ford Ka;
    - sok Pug 206, Fabia, Chevrolet Kalos / Lacetti / Aveo, Suzuki Alto, Fiat Punto;
    - kevés C Corsa, Polo, Clio, Twingo, Thalia, Fiesta, Pug 307, Swift, Ignis, Ibiza, Seicento, Megane, Kia Rio, Hyundai Getz, Dacia Logan, Daihatsu Cuore;
    - 1 Cordoba, 1 Opel Agila, 1 Golf, 1 Lupo, 1 Hyundai Accent, 1 Focus, 1 Kia Picanto, 1 Suzuki Liana, 1 Daewoo Tacuma.

    Az összes talált autó 2004-2006-os.

    200-450k-ig:
    Cordoba, Cuore, Lacetti, Lupo, Matiz, Kalos, Spark, Seicento, Megane, Ka, Punto, Polo, Liana, Picanto, 206, Alto, Megane.

    Csak 450k-tól van:
    Cuore, C Corsa, Swift, Ignis, Fabia, Golf IV, Fiesta, 206, 307. Ezek 2004-2006-os autók.

    500k-tól befigyel:
    1 Micra, 1 Octavia, 1 Mitsubishi Colt, 1 Focus, 1 Polo, 1 Thalia, 1 Xsara, 1 Picasso, 2 G Astra, 2 307, 2 Citroen C5, 2 Ibiza, 2 Swift, 2 Wagon R+, 3 Fiesta, 4 Ignis, 5 Punto, sok 206, sok Fabia.

    Arra legközelebb azért figyelni fogok hogy rendesen beférjek a kocsiba. 186 centimmel súrolja a tetőt a fejem, és nem állítható se az ülésmagasság, se a kormány dőlésszöge a kis Corsában.

    Legközelebb lehet elmerészkedek 700k-ig.

Új hozzászólás Aktív témák