Új hozzászólás Aktív témák

  • Xero

    nagyúr

    válasz Johnny_vT #158143 üzenetére

    Megyek egy évben legalább 30 de van, hogy 50e km-t.
    Na most az öreg 2L-es automata dízel elketyeg 6.5-ös átlaggal.

    A fogyasztás 2 nem releváns, ott 100km-t 90 tempomattal mentem a kísérlet miatt. :N

    Ha hasonló méretű, erejű benzines kellene belőle, az alaphangon 2L-el többet kérne. Ez legyen akkor évente 230-400e Ft difi. Nem nagyon van olyan betegágy, ami ezt kitermelné, ha pedig igen, akkor nagyon nagy romot sikerült vásárolni.

    Én úgy számoltam, ha eldurrantom a turbót és mind a négy befecskendező is felújításra szorul, akkor is még megúszhatom 400 alatt. De ez azért nagyon worst case scenario és egyelőre semmi jel nem utal rá, hogy letérdelnének, ha pedig mégis, akkor max tovább megtartom és kiautózom az árát bőséggel.

    Sokkal jobban fáztam az automatától, nem véletlenül az első számla amit a kötegből kitúrtam vásárláskor, az a váltóolaj és szűrő csere volt, és hamarosan én is lecserélem nem véletlenül. :DDD

    Webasto témához:
    Én is töröm a fejemet rajta, hogy berakatok egyet, de jelenleg is 90%-ban mélygarázsban állok, és a jövőben is így lesz. Ott nem tudom mennyire ildomos, ha minden reggel fél órát pöfög.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák