Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    Tegnap este hívott az arc aki elvitte a Lagunám, hogy nagy csattanás és megállt az autó :Y
    Állítólag a vezérlés ment el benne...
    Létezik ilyen? 2013-ban cseréltettem ki a motorvezérlést, vezetőgörgő, feszítőgörgő, szíj, vízpumpa, otthagytam vagy 160-165ezret.
    Kb 14-15ezer km-t mentem vele azóta, most meg 400km alatt odalesz? :F
    Még nem adtam le az adásvételi papírt az okmányirodában, hétfőn lesz a 8. nap akkor leadom, de a biztosításom már felmondtam.
    Lehet bármi gondom?
    Még ki is próbáltuk, mentünk vele közösen vagy15km-t, aztán elvitte a csávó haza, kb 200km-re, teljesen hibakódmentes volt, max a guminyomás szenzor villant be....
    Ég a pofám mint az atom, minden szir-szart megcsináltattam amikor nálam volt.

    Aszonta a csávó, hogy menjek beszéljek a szerelőmmel, aki csinálta a vezérlést, hogy van-e garancia. Bár szerintem rohadtul nincsen...Max akkor lenne, ha a szerelőtől kigurulva egyből szétmegy... :W
    Borzasztóan csalódott vagyok... 4 évig volt nálam az autó, több mint egy milliót vertem rá, vigyáztam rá mindig, erre tönkrebasszák egy hét alatt :O

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Új hozzászólás Aktív témák