Új hozzászólás Aktív témák

  • Dorus

    csendes tag

    Üdv újra mindenkinek!

    Úgy látszik, lassan szokásommá válik ide visszatérni minden évben, kérdezni egy nagyot, aztán hagyni a fenébe az eredményt. Egészen eddig. De menjünk csak sorjában.

    Előre bocsájtom, hogy megrögzött Intel-Nvidia párti vagyok, nincs AMD-Ati lehetőség (tudom, már csak AMD). A megértést köszönöm.

    Szóval:

    1. Főleg játékra kell. Elenyésző fotóbuzerálás, amatőr videóvágás, render esetleg szökőévente.
    2. NULLA alkatrész. Elölről kezdünk mindent.
    3. Csak a gépről van szó, de abban mindenről, táp, ház is beleértendő.
    4. Szeretném a ráfordított összeget a 250k-s lélektani határon belül tartani.
    5. FullHD felbontás szerintem bőven egészséges.

    Mindezek után még egy kis okoskodás/kibicelés (ahogy tetszik). Lenne egy elképzelésem, de szabadon változtassatok rajta legyetek szívesek, mert sosem tudom tartani a lépést az információ-áradattal.

    CPU: i5-4590
    Alaplap: ASUS H97-Plus
    VGA: GTX 750 Ti 2GB (MSI Twin Frozr, példának okáért, MSI-ről olvastam jókat)
    RAM: 2x4 GB kit legalább
    SSD: lehető legkisebb minőségi, csak a rendszer miatt (ha tévedek és nincs különbség, az SSD kihagyható költségcsökkentés miatt)
    HDD: 500 GB vagy 1 TB, az időtállóbb típusok/gyártók közül
    Táp: gondolom legalább egy 500W-os jobb darab kell ennyi teljesítmény körül, de homályosítsatok fel nyugodtan ;)
    Ház: nem vagyok válogatós, férjenek bele azok a cuccok, amit gondoltok.

    A fenti felsorolás csak a saját gondolatomat tükrözi, nincs bebetonozva, a kritikát elfogadom és kifejezetten KÉREM :)

    Akinek volt türelme végigolvasni és mindezek után még véleményt nyilvánítani ill. tanácsot adni: nagyon szépen köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

    Piros vagy kék? Asszem kék ... KABOOM!!!

Új hozzászólás Aktív témák