Új hozzászólás Aktív témák

  • Cracyt75

    csendes tag

    Cracyt75
    (újonc)
    Szia!
    Cracyt vagyok.
    Próbálkoztam infóhoz jutni dolgokkal kapcsolatban,de nem jártam teljes sikerrel. Ezért próbálkozom még egy kicsit. Szeretnék építeni egy új "vasat",de még csak körvonalazódnak a dolgok és nem tudok választani. A gépet játékra szeretném használni(többnyire autó szimulátorok) és otthoni privi dolgokra,amit Intel i7 4790k procival szeretnék hajtani és egy ASUS STRIX-GTX970-DC2OC-4GD5 GPU-t használnék. Elsődlegesen Asus lapokat nézegettem (ASUS Maximus VII Ranger Gaming MB,ASUS Maximus VII Hero Gaming MB,ASUS H97-Pro Gamer Gaming MB),de nem zárkózok el más lapoktól sem. Későbbiekben nem kizárt,hogy ha a "nadrágszíj" engedi akkor 3 monitorosra építkeznék. De mivel az ár az elég eltérő ezért eléggé tanácstalan vagyok a vásárlást illetően. Melyik az amelyik megéri a többletpénzt vagy esetleg csak ezért kerül többe mert újabb tipus csak? Na hát itt vagyok meglőve,de rendesen.Persze az elavulás és a tudás is kérdéses.
    Szóval ha ebben valami tanácsot tudnál adni nekem azt megköszönném!
    Vagy akár egy jó kis konfigot lefestenél nekem.
    Elnézést,hogy igy ismeretlenül zavarlak a buta kérdéseimmel,de már be van sózva a seggem és már vásárolnám az új "vasat"!
    Maradok tisztelettel!
    Cracyt

Új hozzászólás Aktív témák