Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsivaagoo

    őstag

    válasz membrandj #89369 üzenetére

    Kedves membrandj fórumtárs!

    Aki ismeri az Asrock történetét és jelenlegi munkásságát, az tudja, hogy az Asrock 2 féle dolgot gyárt:
    - sz@rt olcsón,
    - sz@rt drágán.

    Mindkettő működik valahogyan ideig óráig. Kérlek engedd meg nekem, hogy 25 év IT múlt után lehessen negatív véleményem egy olyan gyártóról, amelyik az Asus emlőin nevelkedett egy ideig, de nem szívott magába elegendő tudást.
    Az, hogy AMD platformra a full drága lapjaik sem jók, nem az AMD-t minősíti, lévén a másik 3 gyártó képes jó lapokat gyártani. (Szart azért tudnak gyártani ők is, de aminek már messziről kellemetlen szaga van, abba értelmes ember nem nyúl bele még kesztyűben sem, nemhogy puszta kézzel.)

    A Giga/Asus/MSI trio nekem már bizonyított az eltelt évtizedek alatt és a közelmúltban is.

    " 25 ezer ft alatt nincs értelmes lap a porcijaihoz, mert annyira kényesek.." -- i5 alá sem tennék 25K alatti lapot. Egyébként AMD FM2+ lap --> 16,3K
    --------
    AMD utálatod pedig közismert itt a fórumon. (Ez szíved joga.) Az AMD nem kötelező választás egyébként, hanem néhány - anyagi - esetben megfontolandó alternatíva.

    Egyébként fogadd gratulációmat amiatt, hogy amíg én "mozigépész tanfolyamon" voltam, addig belőled "NAGY úr" lett. :)

    [ Szerkesztve ]

    Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

Új hozzászólás Aktív témák