Új hozzászólás Aktív témák

  • PuMa_

    tag

    válasz membrandj #69998 üzenetére

    Szerintem meg pont, hogy nem úgy megy, ahogy Te írtad :), de ezen ne vesszünk össze. Nem, jól írtam DDR3-as 775-ös a jelenlegi konfigom. SATA3-as HDD van benne jelenleg, de SATA2-re kötve, az új gépbe pedig vennék egy SATA3-as SSD-t mellé. Nagyon kellene a SATA3 ma már. Szerintem jeni kolléga rátapintott a lényegre, és úgy van, ahogy írta. A jelenlegi C2D E7200+3M cache-nél szerintem minden fejlesztés érezhető lesz CPU-ban, de főleg egy modern 4 magos. A mai IGPU-k teljesítménye pedig vetekszik a koros 9600GT-vel. Egy olyan gépet szeretnék most összerakni, amit még elbír a táp és idővel jöhet a fejlesztés, ez így jó megoldásnak tűnik. A legnagyobb gond a 775-ös gépemmel, hogy már nemigen lehet/érdemes fejleszteni, pedig kellene pár plusz FPS játékoknál, kicsit gyorsabb rendszer és társai :) Sajnos az E7200-nál, ha másolok például nagy sebességgel, akkor a programindítás már-már hektikusan lassú.

    Szerk: De úgy vélem ,hogy itt a fejleszthetőségen van a hangsúly. Onnan indult a dolog, hogy E8400-as procit akartam venni egy hete, vagy C2Q szériából valamit, de rá kellett jönnöm, hogy butaság. Egy mai i3-as rendszer IGPU-val már többet nyújthat, mint egy koros 2, vagy 4 magos akár (szvsz). ÉÉS lehet fejleszteni!!

    Szerk 2.: elnézést, nem a szerkesztésre nyomtam! :B

    [ Szerkesztve ]

    Gondolkozz globálisan - cselekedj lokálisan

Új hozzászólás Aktív témák