Új hozzászólás Aktív témák

  • mdv

    csendes tag

    válasz Crias #6725 üzenetére

    három vincsi van most benne, ebből 2db 200as satas, meg egy 500as ides (van egy ides dvd író, de utóbbi 4 évben nem sokat használtam, csak néha kiírok egy cd-t hogy legyen mit hallgatni kocsiba, de előbb utóbb abba is megy majd mp3 lejátszós cucc, mert nem nagyon lehet kapni cd-t). sztem az lesz, hogy veszek hozzá egy átalakítót. a hűtő dolgot nem hőmérséklet gondok miatt mondtam, csak van egy jó házam, benne 3db 9cm-es venti ami remekül hűti a rendszert, csak a vgan meg szokott halni a hűtés valami miatt (átokra tippelek). volt egy geforce3ti200: meghalt a hűtés 1 év után. 9800pro: meghalt a hűtés 1.5 év után. 7600gt: meghalt a hűtés 1 év után. fogyatékos indiai gyerekek raják össze és tönkremennek, vagy nem tudom. fél éve vettem vmi 2ezer forintos hűtőt rá, most semmi baja, még húzva is van a vga.
    mint említettem régi vágású fazon vagyok: tehát ilyen hogy ventilátor hűtés nélküli vga, amd processzor, celeron processzor...ilyen vicces dolgokért nem adok pénzt, de aranyos volt tőled. majd valahogy kigazdálkodom.

Új hozzászólás Aktív témák