Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mdv

    csendes tag

    lenne 80k megspórolt cash, és leváltanám a 8 éves p4es gépemet.
    kéne bele RAM + VGA + proci + alaplap (sanszos egy táp, de majd kiderül), többi marad

    4gb memó, ami kb 6k
    értelmes ati kártya, amin értelmes hűtés van, és megy minden új game maxon (arra is biztos kell 30k)
    prociba jó lenne 4 mag, és mivel régi vágású vagyok, csak az intelben bízok
    alaplapból igazából mindegy, csak ne kelljen 3 diploma a bootolás átállításához.

    javaslatok?

    [ Szerkesztve ]

  • mdv

    csendes tag

    a táp egy nem túl régi cucc, viszont azt hiszem mivel faszari voltam akkor is, egy ilyen codegen került bele (550 vagy 600as táp talán, de az codegen földön 400at jelent).
    nem kívánnék megválni jelenlegi képernyőmtől, mert öreg szar vagyok, és nem érzi már úgyse a szemem, hogy 1ms vagy 8ms, szóval teljesen jó lesz az 1280x1024 a 913n-es samsungon. filmre meg ott a tv. még utánanézegetek ezeknek a vgaknak amit ajánlottatok, köszönöntem a segítséget srácok.

  • mdv

    csendes tag

    válasz Crias #6725 üzenetére

    három vincsi van most benne, ebből 2db 200as satas, meg egy 500as ides (van egy ides dvd író, de utóbbi 4 évben nem sokat használtam, csak néha kiírok egy cd-t hogy legyen mit hallgatni kocsiba, de előbb utóbb abba is megy majd mp3 lejátszós cucc, mert nem nagyon lehet kapni cd-t). sztem az lesz, hogy veszek hozzá egy átalakítót. a hűtő dolgot nem hőmérséklet gondok miatt mondtam, csak van egy jó házam, benne 3db 9cm-es venti ami remekül hűti a rendszert, csak a vgan meg szokott halni a hűtés valami miatt (átokra tippelek). volt egy geforce3ti200: meghalt a hűtés 1 év után. 9800pro: meghalt a hűtés 1.5 év után. 7600gt: meghalt a hűtés 1 év után. fogyatékos indiai gyerekek raják össze és tönkremennek, vagy nem tudom. fél éve vettem vmi 2ezer forintos hűtőt rá, most semmi baja, még húzva is van a vga.
    mint említettem régi vágású fazon vagyok: tehát ilyen hogy ventilátor hűtés nélküli vga, amd processzor, celeron processzor...ilyen vicces dolgokért nem adok pénzt, de aranyos volt tőled. majd valahogy kigazdálkodom.

Új hozzászólás Aktív témák