Új hozzászólás Aktív témák

  • JustRelax

    csendes tag

    Sziasztok!

    Édesanyám gépe már meglehetősen régi és rakoncátlankodik, ezért egy új masinára lenne szűksége.

    -Szinte csak Office programokat használ, főként word és excel, ezen kívül Youtube-on néz időnként videókat, valamint facebook, skype.

    -Monitor billentyűzet, egér és DVD nem kell.

    -Minden más alkatrészre lenne szűksége a fenti négyen kívül és itt bizonytalanodtam el, rákattintottam az IPON előre összerakott konfigurációira (innen szeretném rendelni mert összerakják, avagy ha ismertek más oldalt ahol hajlandóak összerakni akkor az is jó lenne) kiütöttem a fenti 4, már meglévő részt és akkor tűnt fel, hogy sem tápegységet, sem hűtőt nem tettek bele, szerintetek sem kell? Fog nélkülük is megfelelően működni? Nem lesz túl hangos? (jó lenne, ha halk lenne a gép)
    Tehát összességében ami kell: ház, alaplap, processzor, memória, merevlemez (jó lenne legalább 150GB -képek).

    -Ár: mivel csupán alapszintű feladatokra fogja használni, így a lehető legolcsóbbra kéne kihozni, minden alkatrészből valamiféle alap verzió, mert amennyire én értek hozzá, úgy tűnik, hogy még az sem lesz igazából kihasználva, és még úgy is fényévekkel jobb lesz a jelenlegi konfigurációjánál.

    Válaszaitokat előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák