Új hozzászólás Aktív témák

  • BBUN52

    tag

    Sziasztok!

    A gondommal ide irányított a prohardver fórum szóval remélem tudtok segíteni.
    én nem új gépet vennék, hanem a jelenlegit újítanám fel ha már lehetséges ez egyáltalán.

    Mostani gép:
    CPU típusa DualCore Intel Core i3 530, 2933 MHz (22 x 133)
    Alaplap neve ASRock H55M (1 PCI, 1 PCI-E x1, 2 PCI-E x16, 2 DDR3 DIMM, Audio, Video, Gigabit LAN)
    Memória Kingston 2 GB DDR3-1333 DDR3 SDRAM, KINGMAX 4 GB DDR3-1333 DDR3 SDRAM
    Videokártya ATI Radeon HD 5700 Series (512 MB)
    Monitor DELL U2212HM, BenQ G2220HD ()mind2 esetében 1920*1080, 70 Hz)
    Ház COOLERMASTER Elite 335 ATX

    Főleg a mostani játékokat (AC IV, Watchdogs, NBA 2K14, és amik majd még jönnek pluszban) szeretném futtatni rajta. Nem kell nekem az ultra felbontás, elég akár egy közepes is, de van egy olyan sanda gyanum h sokáig már nem fogja bírni a gépem az új játékokat.

    A videókaricserével tisztában vagyok(?), illetve gondolom egy új proci is fontos lenne (mert a 2 mag már elég ósdinak számít nem?). De ez se biztos és igazából lényegen nem értek a dolgokhoz sajna. Mivel nem tudom hogy miket is kellene benne cserélni, hogy mondjuk az a következő 2 évben ne kelljen ismét fejleszteni így nem tudok egyből árat mondani, hogy mennyit szánnék rá, de természetesen minél olcsóbb legyen, annál boldogabb a pénztárcám... :)

    köszönöm a segítséget előre is!

Új hozzászólás Aktív témák