Új hozzászólás Aktív témák

  • Bukmop

    tag

    válasz dbika #29314 üzenetére

    Mobo: FM2A75 Pro4-M 18E
    CPU: AMD A10-5800K 3.80GHz FM2 BOX 30E
    RAM: A-Data 4GB (2x2) 8E (Én azért a VRAM hiánya miatt ide is 2x4GB-ot javasolnék 16E, de azzal az eredeti keretet is túllépném.)
    HDD: amit írtál (Hitachi 500GB 7k1000.C) 13E
    VGA: integrál 7660D (szerintem a te felbontásodra jó, de csodákra nem képes! hozzáteszem a 20E alatti dVGA sem! a mai játékoknál az általad feltüntetett felbontás felett)
    Táp: amit írtál 8,5E
    -----------------------------------------
    Összesen: 77,5E

    (ahogy a tiédet átszámoltam az 80,5E-re jött ki ha 20-t számoltam a videókártyára.)

    CPU: a jelenlegi legizmosabb A-szériás - 7660D integrált videóval -, zármentes így húzható is (húzás előtt gyárinál jobb hűtő beszerzése kötelező!)
    Mobo: A75 chippes Pro-s deszka, ebben már húzhatod a procit is (ha a másik mellett is döntesz, ezt a lapot érdemes meggondolnod szerintem)
    RAM: ez a proci a duál kitet és az 1866MHz-t igen meghálálja tempóval.

    FONTOS! Még nem próbáltam ilyen procit, így nem tudom, hogy az 1280x1024 felbontáson mire képes akár mai játékokkal. Bővíteni itt ez esetben dupla lehetőséged lenne, mivel CF-re alkalmas bizonyos HD6xxx kártyákkal a proci IGP-je, és ugyanúgy tehetsz mellé HD7xxx dVGA-t is mivel az Athlon II X4 2 modulja élteti ezt is CPU erőben.

    [ Szerkesztve ]

    "Doing more than the minimum work is my deffinition of failing!"

Új hozzászólás Aktív témák