Új hozzászólás Aktív témák

  • vöhafra

    csendes újonc

    Kedves Fórumtársak!
    Hosszan tanakodás után arra jutottam, hogy nem csak videókarit de komplett gépet cserélek. Van is két konfig amit kinéztem és nem tudom eldönteni melyik lenne a jobb. Ebben szeretném kérni szakavatottabb fórumtársak segítségét.

    1. A gép elsősorban játékra single címekkel és tanulásra lenne használva. Játékoknál a legrégebbi single címektől a legújabbakig minden. Tanulásnál irodai programok, prezentációk és tananyagok kezelése, tárolása a fontos.
    2. két db 1tb-s 3,5"-os sata vinyóm van amiket szeretnék betenni az új konfigba, ezért fontos hogy kompatibilis legyen vele, illetve legyen elég csatlakozó hely is az alapfelszereltség tekintetében.
    3. -
    4.-
    5. Fhd 75hz-s monitorral lenne használva.

    A fent leírtak fényeben van-e értelme +50 ezerért a jobb proci és alaplapnak vagy a 300 ezres konfig is elég lenne?

    zárójeles kérdés: A 3060ti papíron erősebb mint a sima 3060 de sok helyen olvastam, hogy az újabb játekok annyira vram igényesek, hogy a 12gb miatt esetenként jobb ma már a 3060 mint a ti verzió. Ez mennyire állja meg a helyét (mert van 3060-as konfig is hasonló árban itt ahol a két gépet árulják)?

    Előre is köszi a tanácsokat. :R

Új hozzászólás Aktív témák