Új hozzászólás Aktív témák

  • libus

    őstag

    Nagy a dilemma, hogy mit is vegyek. Mert egy erősebb gépet szeretnék a mostani laptopom (Asus K70IJ) helyett, mert ez Internetezni tökéletes, de a videó vágásba/kódolásba, már igen csak elvérzik.
    Játékról meg nem is beszélve, hisz egy integrált GMA4500 van még benne. Még a World of Tanks-ot sem tudja elfuttatni. :(
    Valami ilyesmire gondoltam én (i5 7500, 8GB 2400Mhz RAM), de majd megírjátok milyen összeállítás is kellene nekem.. Amit kinéztem, az kb. 150k-ba megállna, meg szerintem sokat nem is fogyasztana. A jelenlegi laptop 32-38W-ot eszik. Szerintem sokkal többet nem fogyasztana ez az asztali sem, hisz nem lenne benne VGA.
    Játékra pedig vennék egy konzolt (Xbox One, PS4 Slim).
    Így kb. ugyanoda jönnék ki árban, mintha vennék egy VGA-t is a gépbe. Vagy egy 1050Ti-s laptopot.
    Még erre használnám:
    Fotószerkesztés / Videó vágás szerkesztés (2-4 órás anyagok), ezek évente kb. 2-3 alkalommal vannak.
    Internetezés, kisebb játékok a gyereknek. Bár az i5-ben lévő HD630-al már lehet World of Tanks-ni is. :)
    Igaz, nem full grafikán, de azzal már nem akadna a játék.
    Olyan 250k lenne a Pc-re és a konzolra. Vagy inkább egy 1050Ti a Pc-be, és nem kell konzol? :U
    Szóval milyen Pc-t ajánlotok?
    :R

    Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

Új hozzászólás Aktív témák