Új hozzászólás Aktív témák

  • Mittu88

    senior tag

    Sziasztok!

    Új gépet szeretnék összerakni, a lehető legjobb ár/érték arányban. Ami már van: billentyűzet, egér :K

    Felhasználást tekintve programozásra/multimédiára/netezésre használnám, van egy fullHD plazma tv-m, arra küldeném ki HDMI-n keresztül a filmeket. Max még loloznék rajta, de ha nem fut el rajta, az se gáz, legalább nem leszek függő :P
    A lényeg a bővíthetőség és az időtállóság, 10 évre tervezek vele minimum.

    120 gigás SSD elég (nem kell HDD!), DDR4-es ram jó lenne, prociból i3 6100-ast néztem, bár ez lehet, hogy túl erős a felhasználáshoz? Házból elég egy alap is, legutóbb egy Phenom II-es hősugárzóhoz egy 1500 Ft-os lomis házat vettem, aminek az oldala nem ment fel az AC Freezer 13 pro hűtő miatt (jó, azt benéztem :D ), úgyhogy flex-szel rásegítettem.

    Monitor is kéne, 24" környékén valami bestbuy, az használt is lehet. Monitor nélkül 100 alatt jó lenne, ha megállna a tranzakció :Y

    Ja, még valami: a hálózat wifiről megy csak (megtört a falban a hálózati kábel), és a ház másik végébe lett rakva a router, szóval egy bika wifi adapter is kéne, de azokhoz nem értek.

    Jut eszembe, passzív pc-t összerakni még mindig retekdrága? Mert ha 40-50% felárból kijön, akkor elgondolkodtató.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák