Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz t1 #3513 üzenetére

    1.5x túllépés az elégé durva az én szememben is
    Ez megint relatív: pl. kinnfelejtenek egy 30-as táblát vhol, te meg elgurulsz mondjuk 48-cal mellette: vegyék el ekkor a jogsit?

    #3515-re: ez meg megint nem igaz, mert mi van akkor, ha mondjuk vmi miatt nem lehet biztonságosan 55-tel menni? A korlátozó tábla azért van, hogy segítse a közlekedést (javítsa annak a biztonságát): van másfajta tábla, ami előírja a kötelező legkisebb sebességet (de ha nem vetted a jogsid - amit a hozzáállásod miatt kétlek:DDD -, akkor valószínűleg tudod is, hogy melyik az). Egyébként nem kell aggódni, én sem vagyok álszent, pl. pont az emlegetett kinfelejtettek egy táblát esetben nem kerülget a lelkiismeretfurdalás, meg ha mondjuk vki idegesítően közlekedik előttem (pl. egy szép sima úton a fecskéket nézegeti:D), akkor nanáhogy megelőzöm. De a legmókásabb az volt, amikor vmit építkeztek, az utcánkba, és kikerült egy behajtani tilos tábla: attól még ugyanúgy beálltam a házunk elé.;] Szóval vannak helyzetek, de azért alapvetően nem árt észben tartani, hogy a közlekedés társasjáték, és senki sem meghalni indult el.:U Ha ezt sikerül legalább néha felidézned (pl. a Suzukis esetednél), már fél siker...:) Ha meg még tanulnál is belőle, háát...:K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák