Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    válasz _seth_ #2431 üzenetére

    mindennemű él nélkül két apróság:

    - szeged, MJV, ország 4-5. legnagyobb városa. apámhoz 47perc alatt jött ki a mentő. ez alatt beviszem a kórházba, megvizsgálják, és haza is hozom.

    - mikor egyszer felhívtak, hogy anyámat most élesztik újra, és esetleg haza kéne menjek, akkor bizony kurvára nem érdekelt semmi, a közvetlen balesetveszély kivételével.

    Légyszíves mielőtt ilyanaket írsz, hogy ott az OMSZ, akkor kicsit próbáld elképzelni, hogy magyarországon élünk, ahol ma leszarnak, és meghalhatsz, ha vársz az orvosra, sokszor még az se segít, ha bent vagy a kórházban :(
    így az ember biza inkább beviszi a sérültet a kórházba.

    Tudom, a belsőben száguldó ember nem ilyen, de bármi oka lehet száguldani.
    pl. egyszer volt 1:10 percem, hogy a XVIII. ker központból szolnok belvárosába leérjek egy pályázati anyaggal, mert akkor zárják a beérkezést. ha sok ilyen emberrel találkozok, mint Te, akkor nem érek le, és lehet, hogy olyan szankciókat kapok, amik nagyon rosszul esnek, míg te elégedetten örülsz.

    Én, ha ilyen villogós dudálós jön, lehúzódok, és mikor elmegy, azt mondom magamban, ''menj csak, majd kihúzlak az árokból''
    szerintem ez könnyebb.

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Új hozzászólás Aktív témák