Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz I_Am #1813 üzenetére

    Na igen... ma én is állat voltam (opel kadett):

    30-as övezetben (nemrég még nem volt semmilyen övezet sem...) kettesben megyek 70-el amikor belenézek a visszapillantóba... skoda octavia mögöttem... rendőr... kb 5 méter volt köztünk annyira mögöttem volt már kezdtem felkészülni, hogy ez bizony megállít és megbüntet ami szép lett volna 30 helyett 70 az már alaból bukó nem is kicsit ráadásul nincs zöldkártya és a biztosítás ugyan érvényes de erre a negyedévre még nem fizettem be... gondoltam egyet és csináltam egy balkanyart... nem jött utánam :)

    Mindez a tegnapi eset után ami ugyan biciklivel volt este lámpa nélkül: villog rám folyamatosan a rendőr octavia, körbenézek nincs senki se előttem se mögöttem szal tuti nekem jelzett... ott jobbkanyar volt az első majd gyorsan egy balkanyar és már nem is láttam...

    Asszem holnap rendbeteszem az autóm és rakok lámpát a bringámra :D

    Racerek: városban lámpánál többnyire padlóval indulok én is de csak azért mert nálunk nem sok erős autó van inkább az 1.0, 1.2, 1.4-esek vannak 90%-ban, aztán úgy van vele, hogy öreg opelt tuti legyorsulja igen ám de arra nem gondol, hogy csak 75-80 pacija van és nekem is 75 van persze tudom ez nem túl sok de ahhoz elég, hogy sok autót legyorsuljak :) A héten pl pug 206 belső sávban én a külsőben állok lámpa előtt... egyértelmű volt, hogy le akarom gyorsulni mert nem kanyarodtam jobbra amikor lehetett szal én is egyenesen megyek mint ő csak az én sávom kb 60 méter után parkoló az övé meg szabad... pug 206 megindul én elaludtam a ''rajtot'' már kb 1,5 méterrel előttem volt az eleje amikor elindultam de akkor nagyon megindult a kis kadett... amikor bejöttem a pug elé már volt vagy 7-8 méter előnyöm :D Így járt a dacia logan is aznap bár azon nevettem, hogy ha ennyire fickós és kimegy mellém a külsőbe, hogy majd megelőz akkor gondolkozzon már az 1.2MPI motorjával meg az 5 utassal :D Merci, bmw járt már úgy, hogy kiment ugyanott a külsőbe, hogy majd megelőz ment is a saját jó kis tempójában csak annyi volt a probléma neki, hogy én meg padlóztam a kadettnek és kénytelen volt megállni, elengedni a sort és besorolni... olyankor dudálnak, villognak pedig alaptalan...

    [Szerkesztve]

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák