Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz Peet210 #1560 üzenetére

    Jaj-jaj olyankor vigyázni kell... volt már, hogy nő beszólt nekem, hogy egy irányú utcában miért jövök vele szembe én elvetemült, figyelmetlen bunkó sofőr... én ott meg sem tudtam szólalni... ez azért meglepett egy kicsit... ott sem volt felező felfestve és két autó éppen, hogy elfért egymás mellett de nem volt egyirányú... és ilyen esetekkel gyakran találkozom bár amilyen magabiztosan az a nő kioktatott... nem volt mindennapos :D

    3 napja vw passat kombi majdnem rámhúzta a kormányt amit meg is értenék ha nem lát de a két autó egymás mellett haladt... néz hátra a sofőr és húzza a kormányt én meg csak nézem, hogy közeledik... utána elnéz oldalra és mintha 3 meztelen bombázó nőt látott volna meg úgy meglepődött azon, hogy én ott vagyok mellette... visszanéztem rá értetlen arccal majd vissza 3 padlógáz módszerrel lehagytam mielőtt öngyilkos merényletet követ el...

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák