Új hozzászólás Aktív témák

  • Vesa

    veterán

    válasz julius666 #69939 üzenetére

    Biztos vicces lehet neked, a gyakorlatban viszont 1994-ben alapítottam az első cégemet és még ma is működik. Vagyis én nem így látom. Annyi a magic, hogy a vállalkozás saját irányítás alatt áll, míg a tőzsdézés nem. Azt egy szóval sem állítottam, hogy a vállalkozás könnyű! Főleg Agyarisztánban. Ugyanakkor pont arról volt szó, hogy tőzsdézni sem éppen az, ezért kell sokat tanulni, különben könnyen bukó lesz a megtakarításból is. Szerintem sokkal magasabb hozamot lehet elérni vállalkozással, de ehhez szintén sokat kell tanulni (ugye a thread innen indult). Azzal sem vitázom -mert egyetértek vele-, hogy a befektetett munkaigény nem korrelál egy kis tőzsdézéssel (bár ez a fajta összevetés is torz, mivel a pénzügyi szektorokban dolgozók sem a stresszmentes életükről híresek).

    A sz*patásban teljesen igazad van, de azt éppenséggel a PMÁP-al is tudnak ha akarnak, gyakorlatilag orbán gondol egyet és holnaptól mondjuk 4% bukóval lehetne kiszállni belőle a jelenlegi 1% helyett. Erre kvázi a lehetőségük meglenne.

    A tudomány a valóság költészete!

Új hozzászólás Aktív témák