Új hozzászólás Aktív témák

  • oceanearth

    őstag

    válasz tildy #647 üzenetére

    életbiztosítást soha!!!!!! ez most komoly, eszedbe ne jusson!! akkora szemetek mint az állat!
    sajnos a tapasztaaltz beszél belőlem. édesapám mult évben május végen halt meg.(volt életbiztosítása)
    3án bementünk a biztosítóhoz, amikor a nő azzal kezdte, hogy nem kapunk semmit, mert nincs befizetve a júniusi csekk. feláltam borítottam az asztalán 1-2 dolgot. ezután semmi megbánást és részvétet tanusítva közölték, hogy csak a felét kapjuk ezért meg azért illetve lehet, hogy semmit sem kapunk ekkor ugyan nem cigizek, de azt mondatm, hogy most kimegyek elsízvok egy cigit. kimebtem számoltam 3ig majd vissza.
    ezután kiderült, hogy a biztosítós átbaszott minket 1-2 éve és nem azt csinálta amit akartunk. ugyanis lejárt 1-2 éver édesapám biztosítása és hogy ő jutalákot kapjon csinált egy újjat és nem folytatta, természetesen mi folytatását kértük, de ők ezt nem tették meg, mert ez hoz neiik jutalákot. tönbb széáz ezer forintot parkoló pályára tettek. ha azt csinálták volna amit mi akartunk és azt hittük, hogy így is van akkor kapunk 1,5 millát így alig kaptuk meg a felét.
    úgyhogy tényleg fogadjátok meg a tanácsot ÉLETBIZTOSÍTÁST SOHA!!!!!
    inkább a malacpersely mint az életbiztrosítás

Új hozzászólás Aktív témák