Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    Na úgy néz ki, hogy csak belevágok ebbe az életbiztosításos dologba. Lehet , hogy nem fial úgy a pénzem, mint msá alapban fialna, viszont igencsak féltem a hátsóm, satöbbi, szóval jól jöhet, ha gond van:)
    Faternak volt ilyen megtakarításos életbiztije, nem olyan rég fizették ki neki,de mivel neki a cég fizette, és nem sokat fizetett be, ezért volt annyi, amennyi.(Nem túl sok).Neki 10 éves volt.

    Úgy gondolom kell egy olyan, amibe évekig gyűjtögethetek, ami stabilnak mondható.
    Másrészt ha jól tudom, lakásvásárlás esetén igencsak szokták értékelni az ilyen életbiztis dolgot.
    Az összeg mint mondtam, havi 20000 Ft lenne.Ebből 2500 Ft megy el a biztosítási részre.
    A fennmaradó havi 30ból 20at pedig valószínűleg lakástakarékba rakom . Lakástakarékot jó lenne kötni, az igencsak tetszik az egész nekem.Ráadásul az ugye rövidebb futamidős.
    De már fene tudja... Eltévelyedtem az egészben:(
    Lehet lekötöm , azt pazony.

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák