Új hozzászólás Aktív témák

  • bayarena

    aktív tag

    válasz Boond #62810 üzenetére

    Sehol nem irtam, hogy orulnek egy haborunak, sot, veszelyeztetne a haza repulesemet.
    En azt irtam, es ugy ertettem, hogy ha megtortenik az orosz-ukran haboru (tolem teljesen fuggetlenul), akkor varhatoan lesz rahatasa a tozsdere, es ez esetben biztos lesznek olyan reszvenyek, amik befektetes szempontjabol erdekesek.
    Azert ebbe ne kezd el belemagyarazni, hogy en rossz ember vagyok, mert probalok elore gondolkozni egy ilyen verzio esetere.
    Rohadtul nincs ebben semmilyen rossz moralis dolog, ez egy forum, ahol lehet beszelgetni befektetesekrol, reszvenyekrol.
    Ha te ennyire erzekeny vagy, akkor semmilyen reszvenyt ne vegyel. Se Apple-t, mert azsiaban bagoert dolgoztatjak a gyerekeket, ne vegyel mezogazdasagi reszvenyeket, mert az allattartas nem teljesen etikus, es kb semmilyen reszvenyt se vegyel, mert mindenbe bele lehet magyarazni, hogy csunya kapitalista dolog.
    Szoval megegyszer leirom neked, hogy megertsd, NEM akarok haborut, de ebbe nincs beleszolasom. Ha viszont ugy alakul, hogy lesz, akkor az jar befektetesi lehetoseggekkel, amibol nem szeretnek kimaradni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák