Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    Üdv, szeretnék lekötni (akár hosszú távra is ha megéri) egy kinek kisebb kinek nagyobb(nekem :D ) összeget (0,5m huf). Körülnéztem és egyenlőre azon tanakodok hogy 3 hónapos időtartamokra kötegetem le majd egy kiszemelt banknál(vagy akár többnél a futamidő lejárta után), ahol nem kötelező bankkártyát kiváltani meg egyéb finomságok, majd a 3 hónap elteltével újra be 3 hónapra. Állítólag forint gyengülni fog, a betéti kamatok szerintem másznak fölfele hogy a megszorított nép hiteligényét is ki tudják elégíteni..szóval ez az egyik alternatíva, ami kb arra elég hogy a pénzem annyit érjen a jövőben mint most. (jó kicsit többet)
    Másmilyen alternatívát tud valaki ajánlani? Nekem a legigazibb az lenne ha becseszhetném min 2 évre 15% körüli hozammal már elégedett lennék, de tőzsdében, portfólióban nem vagyok képben, brokernetet nézegettem csak még. Érdemes jobban körülnézni? Tehát nem én akarok tőzsdézni, mert ahhoz még kicsi vok hanem odaadni vmi okosnak akik garantálnak mondjuk egy biztos hozamot de gyakoraltban tűrhetően teljesít. Köszi a tippeket :)

Új hozzászólás Aktív témák