Új hozzászólás Aktív témák

  • kenwood

    veterán

    válasz nihill #57 üzenetére

    A BTC-nek most inkabb olyan funkcioja van,mint a gyemantnak, a 4.5 millios Nike ciponek, vagy a 38 millio dollaros Ferrari 250GTO-nak. Limitalt a mennyisege. Valoban a kismillio altcoin moge nehez valos igenyeket rakni,de azert nekem nemreg jol jott a Binance. Haver nyaralt, kicsit tullepte a keretet. Utaltam neki parszaz dollarnyi BUSD-t, a muterja pedig kifizette cashben. Ott volt azonnalThaifoldon, tranzkacios dij nelkul. Par eve a szallast fizettuk magyar szamlarol utalassal,ugyanebbe az orszagba, szallasra. Forint es euro alapon lehetett inditani a tranzakciot, a bank weblapja nem igazan kozolte,mi a kulonbseg a ketto kozott. Forintban inditottam el. 1 het utan mar gyanus volt, hogy meg mindig nem erkezett meg. A bankom csak annyit tudott mondani, hogy naluk mar nincs a penz, meg azt sem sikerult 2 het alatt kideriteni, hogy a nemzetkozi kozvetito OTP-nel,vagy mar kulfoldon van.
    Vegul ket het utan visszajott a penz,minusz 4500 forint. A fogado fel bankja nem kezel forintot, utkozben senki nem valtotta at, igy ment egy kort,majd visszajott a penz kicsit megcsapolva. Panaszt tettem,elutasitottak.
    Ennyi tajekoztatast kapsz mielott kivalasztod,miben kuldod (Thai Baht nem valaszthato, csak 8-10 masik deviza)

    Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

Új hozzászólás Aktív témák